Яке кровопостачання скроневого клаптя?

Скронево-тім'яні клапті фасції постачаються поверхневі скроневі артерія і вена. Фасція від поверхневої до глибокої скронева фасція

скронева фасція

Скронева фасція (або глибока скронева фасція). фасція голови, яка покриває скроневий м'яз і структури, розташовані вище виличної дуги. Скронева фасція. скронева м'яз; виличну дугу та жувальний м’яз видалено. М'язи голови, обличчя, шиї.

https://en.wikipedia.org › wiki › Скронева_фасція

, і трохи нижче волосяних фолікулів шкіри голови.

Кровопостачання Поверхнева скронева артерія (STA) має добре описаний хід всередині субстанції самого клаптя. Основний STA ділиться на кілька сегментів, приблизно на 3 см вище рівня виличної дуги. Кінцеві гілки STA арборізуються судинами, що живлять перикраніум.

Клапоть може підтримувати кровопостачання двома основними способами. Якщо кровопостачання не походить від розпізнаної артерії, а скоріше походить від багатьох маленьких безіменних судин, клапоть називають випадковим клаптем. Багато місцевих шкірних (шкірних) клаптів підпадають під цю категорію.

Кровопостачання і лімфа Середня мозкова артерія розгалужується на скроневу артерію, передню скроневу артерію, середню скроневу артерію та задню скроневу артерію. Він живить скроневий полюс, а також верхній і нижній відділи скроневих звивин.

Скронева фасція забезпечується головним чином середня скронева артерія, яка відгалужується від поверхневої скроневої артерії трохи вище виличної дуги. Збереження цієї гілки дозволяє розвинути окремий шар фасції.

Було виявлено, що скроневий м’яз людини живиться судинами три основні артерії: передня глибока скронева артерія (ADTA), задня глибока скронева артерія (PDTA) і середня скронева артерія (MTA). Кожна первинна артерія розгалужується на вторинні артеріоли, а потім на кінцеві артеріоли.