Що таке механічне просіювання?
Просіювання є виконується для розділення зразка на основі розміру його частинок шляхом піддавання його механічній силі. Вибраний метод розсіювання визначає інтенсивність, напрямок і тип сили. Зразок переміщується у вертикальному або горизонтальному напрямку. Обидва рухи накладаються на ситові шейкери. 11 серпня 2017 р.
Зразок із відомою вагою виливають на верхнє сито і ставлять на механічний шейкер. Електромагніт, що коливається, генерує тремтячий рух, щоб допомогти провести зразок крізь стос. Кожне сито ретельно зважують із залишеним на ньому зразком.
Під час просіювання зразок піддають вертикальний рух (вібраційне просів) або горизонтальний рух (горизонтальне просів).
Цей метод виділення частинок із суміші, заснований на різниці в розмірі частинок, відомий як просіювання. Це використовує ситові пластини для відділення грубих частинок від дрібніших. Ситові пластини мають сітчасте або перфороване дно, яке дозволяє проходити крізь нього лише частинкам певного розміру.
Для аналізу зразків, зібраних на тестових ситах, використовуються тестові сита. Тестування передбачає струшування або маніпулювання зразком, що призводить до аналізу даних. Застосування механічного шейкера включає в себе визначення діапазону розмірів частинок у зразку.
Просіювання, мабуть, найпростіший і найпоширеніший спосіб розділення компонентів за розміром у порошках, а також для вимірювання розподілу частинок за розміром. Він надає засоби визначення успіху чи завершення процесу помелу чи помелу, наприклад, для виробництва борошна чи помелу матеріалів.