Що таке правило тайм-ауту?

Хороше правило — дарувати одну хвилину тайм-аут

тайм-аут

Щоб реалізувати тайм-аут, вихователь відлучає дитину від закріплюючої діяльності на короткий проміжок часу, зазвичай від 5 до 15 хвилин, щоб запобігти неадекватній поведінці та навчити дитину, що залучення до проблемної поведінки призведе до зменшення доступу до підкріплюючих предметів і подій у…

https://en.wikipedia.org › wiki › Time-out_(parenting)

за кожен рік віку дитини. Це означає, що 2-річна дитина буде сидіти в тайм-ауті протягом двох хвилин, а 3-річна дитина матиме трихвилинний тайм-аут. Ваша дитина має замовкнути, перш ніж покинути зону тайм-ауту. 8 серпня 2024 р

10 правил тайм-ауту

  • Зробіть тайм-аут процесом, а не місцем.
  • Переконайтеся, що тайм-аут означає час поза вашою увагою.
  • Перш ніж почати, виберіть просту та послідовну фразу.
  • Пов'яжіть тайм-аут з конкретною дією чи поведінкою.
  • Призначте тайм-аут одразу після поведінки.
  • Не вступайте в діалог.

Тренеру буде надано другий виклик, якщо його перший буде успішним. Команди повинні мати доступний тайм-аут, щоб випробувати гру. Вони відновлять цей тайм-аут, якщо їхній перший виклик буде успішним. Команди не відновлять тайм-аут під час другого виклику, навіть якщо виклик успішний.

Тайм-аут — це форма модифікації поведінки, яка передбачає тимчасове відокремлення людини від середовища, де сталася неприйнятна поведінка. Мета полягає в тому, щоб вилучити цю людину зі збагаченого, приємного середовища, і, таким чином, привести до зникнення образливої ​​поведінки.

Скільки має тривати тайм-аут? Тайм-аут має тривати по одній хвилині на кожен рік віку дитини. Спробуйте використовувати таймер, щоб ваша дитина точно знала, скільки часу це триватиме.

Повинна бути максимальна тривалість тайм-ауту не більше 5 хвилин.