Що таке теорія коннекціонізму в навчанні?

Коннективізм

Коннективізм

Коннективізм є теоретична основа для розуміння навчання в епоху цифрових технологій. У ньому підкреслюється, як інтернет-технології, такі як веб-браузери, пошукові системи, вікі, форуми онлайн-обговорень і соціальні мережі сприяли створенню нових шляхів навчання.

https://en.wikipedia.org › wiki › Коннективізм

це відносно нова теорія навчання, яка пропонує студентам поєднувати думки, теорії та загальну інформацію в корисний спосіб. Він визнає, що технології є основною частиною процесу навчання і що наш постійний зв’язок дає нам можливість робити вибір щодо нашого навчання. 27 травня 2021 р.

Коннекціонізм – це теорія навчання, яка представляє навчання як результат зв'язку між стимулом і реакцією. Стимул – це річ або подія, яка призводить до результату, а відповідь – це результат або результат. Едвард Торндайк був американським психологом, який розробив теорію коннекціонізму.

Зв'язок між п'ятьма почуттями і схильністю до дії заснований на результаті. Наприклад, вчитель, який мотивує та винагороджує учнів, які виконують домашнє завдання, учні із задоволенням виконають домашнє завдання, але, якщо вчитель завжди карає учня, ймовірно, що учні будуть лінуватися виконувати домашнє завдання.

По суті, вчителі коннекціонізму: мати свідоме усвідомлення зв’язків і відносин і використовувати розумову математику для розвитку спритності з цим. вірять, що учні з будь-яким рівнем підготовки повинні мати виклик з математики, і мають високі очікування для всіх учнів.

Наприклад, модель перевернутого класу, в якій студенти дивляться лекції онлайн і використовують час у класі для групової роботи та обговорення, базується на принципах коннективізму.Модель дозволяє учням контролювати власне навчання та співпрацювати з іншими для створення нових знань і розуміння.

Коннекціонізм є підхід до вивчення людського пізнання, який використовує математичні моделі, відомі як коннекціоністські мережі або штучні нейронні мережі. Часто вони бувають у формі тісно взаємопов’язаних, нейроноподібних блоків обробки.