Що таке вбудована веб-програма?
Зокрема, вбудовані веб-додатки зазвичай має бути можливість дозволити веб-функціям впливати на роботу пристрою – віддалений браузер повинен мати можливість «розмовляти» з системою. Веб-сервер не має такої можливості, тому все, що окрім простої обробки HTTP, повинно бути написано як частина розробки системи.
Наприклад, якщо ви клацнете посилання в Instagram, і воно відкриє веб-сторінку в Instagram— замість того, щоб відкривати Google Chrome або Safari — це вбудований браузер на роботі.
Вбудований додаток є програмне забезпечення, яке постійно розміщується всередині якогось пристрою для виконання дуже специфічного набору функцій. Деяким невеликим вбудованим програмам, як-от у мікрохвильовій печі, не потрібна операційна система (ОС) для керування ними.
У веб-дизайні вбудовування означає вставлення вмісту з іншого веб-сайту на свій власний. Опції вбудовування залучають відвідувачів і дозволяють їм глибше досліджувати вміст, якщо вони хочуть. Це дозволяє уникнути переривання взаємодії з користувачем (UX) і зменшує показники відмов у процесі.
Так, можна вставити свою програму в iFrame.
Приклади вбудованих систем:
- системи центрального опалення.
- системи керування двигунами транспортних засобів.
- побутова техніка, така як посудомийні машини, телевізори та цифрові телефони.
- цифрові годинники.
- електронні калькулятори.
- системи GPS.
- фітнес-трекери.