У чому різниця між ехолотом і MBES?

Завдяки складній технології фокусування променя, MBES здатні проводити точні дослідження навіть на мілководді. На відміну від цього, інтерферометричний

інтерферометричний

Інтерферометрія зазвичай використовує електромагнітні хвилі та є важливим дослідницьким методом у галузях астрономії, волоконної оптики, інженерної метрології, оптичної метрології, океанографії, сейсмології, спектроскопії (та її застосування в хімії), квантової механіки, фізики ядер і елементарних частинок, фізики плазми, …

https://en.wikipedia.org › wiki › Інтерферометрія

сонари зазвичай працюють, використовуючи лише один промінь на датчик (один промінь на лівий і один промінь на правий борт). Для кожного діапазону вони вимірюють суму всіх прибутків з кожної сторони.

Різниця між багатопроменевим ехолотом і багатопроменевим ехолотом полягає у формі променя. Гідролокатори мають клиноподібний промінь, який дозволяє бачити морське дно, якщо направити його прямо вперед. Навпаки, ехолоти мають вузький промінь у формі лінії, який краще підходить для детальних вимірювань морського дна.

Багатопроменеві гідролокатори призначені для перегляду вперед, а не вбік, як це роблять сонари Sidescan. Це означає, що Multibeam дає вам зображення того, що перед ним, і ви можете навести його, щоб дивитися в будь-якому напрямку, забезпечуючи більшу гнучкість, ніж у ехолота Sidescan.

На відміну від однопроменевого сонара, який використовує лише один перетворювач для картографування морського дна, багатопроменевий сонар надсилає кілька одночасних сонячних променів (або звукових хвиль) одночасно у формі віяла. Це охоплює простір як безпосередньо під кораблем, так і з боків.

Недоліком використання звичайного багатопроменевого ехолота, призначеного для дослідження океану, є те, що на мілководді кут охоплення дуже вузький.

Інтерферометричний ехолот бічного сканування забезпечує силует цілі, тоді як MBES збирає точні вимірювання цілі.