У чому різниця між щілинним і стрічковим хвилеводом?
Опори стрічкового хвилеводу
(TE) і поперечна магнітна (TM) моди поширення світла. З іншого боку, а
це тип оптичного хвилеводу, який складається з двох смуг середовища з вищим показником заломлення, розділених прорізом із середовищем з нижчим показником заломлення.
Щілинний хвилевід складається з дві смужки матеріалу з високим індексом, розділені субмікрометровою областю з низьким індексом (область слота). Принцип роботи цієї структури заснований на розриві електричного поля на висококонтрастній межі розділу.
Гребневий хвилевід має сильне оптичне обмеження, оскільки з трьох боків оточений повітрям з низьким індексом (або матеріалом оболонки). Реберний хвилевід має структуру, подібну до стрічкового або гребінчастого хвилеводу, але смуга має той самий індекс, що й плоский шар з високим індексом під ним, і є частиною хвилеводного ядра..
Поширені типи хвилеводів включають акустичні хвилеводи, які направляють звук, оптичні хвилеводи, які направляють світло, та радіочастотні хвилеводи, які направляють електромагнітні хвилі, відмінні від світла, як радіохвилі. Приклад хвилеводу: секція гнучкого хвилеводу, що використовується для RADAR і має фланець.
Про це свідчать наші результати TE слот і SWG структури насправді забезпечують скромні покращення продуктивності зондування в порівнянні з традиційними TE-поляризованими стрічковими хвилеводами.
Три режими хвилеводу: поперечний електричний (TE), поперечний магнітний (TM) і поперечний електромагнітний (TEM).
- Поперечні електричні (ТЕ) моди.
- Поперечні магнітні (TM) моди.
- Поперечні електромагнітні (ТЕМ) моди.