У чому сенс колективізації?
/kəˌlektɪvəˈzeɪʃn/ (британська англійська також колективізація) [незліченні] акт або політика об'єднання кількох приватних господарств, виробництв тощо. разом, щоб вони контролювалися громадою або державою.
Коли галузь контролюється спільною групою, а не окремими приватними власниками, це називається колективізація. Політика сільськогосподарської колективізації Радянського Союзу 1930-х років перетворила багато дрібних господарств на одне величезне пайове господарство.
Створення колективних чи комунальних господарств. Ця політика безжалісно проводилася в Радянському Союзі Сталіним у 1929-1933 роках, намагаючись подолати гострий дефіцит зерна в містах. Індустріалізація Радянського Союзу залежала від дешевого продовольства та великої кількості робочої сили.
організація всього виробництва та промисловості країни таким чином, щоб вони належали та керувалися урядом.
синоніми: колективізувати. організувати, організувати. бути структурованим, упорядкованим або діяти відповідно до якогось принципу чи ідеї.
п. схильність розглядати себе як члена більшої (сімейної чи соціальної) групи, а не як ізольовану, незалежну істоту. соціальна або культурна традиція, ідеологія чи особистий світогляд, які наголошують на єдності групи чи спільноти, а не на індивідуальності кожної людини.