Як працює фотоелемент?

він операція кожної клітини фотоелектричні Це можна підсумувати — в основному — у поглинанні світлової частинки (фотона) структурою. Зазначений фотон, вступаючи в контакт із шаром P, вивільняє електрон, що Його буде транспортовано до ланцюга, щоб дати життя електричній енергії.

Але як працюють сонячні батареї? Операція простіше, ніж здається: Сонячне світло падає на сонячний елемент, і частина його поглинається напівпровідниковим матеріалом (кремнієві чи інші). Тобто використовуваний напівпровідниковий матеріал поглинає сонячне світло.

Клітини фотоелектричні перетворювати сонячне світло в електроенергія у вигляді постійного струму з номінальною напругою від 380 до 800 вольт. Для покращення отриманого результату ВІН Він використовує інвертор, який перетворює цю енергію на змінний струм, який ми використовуємо в наших домівках.

Роботу фотоелектричних елементів можна підсумувати трьома основними етапами: по-перше, фотоелектричні елементи поглинають світло та вивільняють електрони. Потім вільні електрони створюють електричний струм. Нарешті, електричний струм вловлюється і передається на дроти.

Фотоелектричні панелі: це групи фотоелектричних елементів, встановлених між шарами кремнію, які вловлюють сонячне випромінювання та перетворюють світло (фотони) в електричну енергію (електрони). Інвертори: перетворюють постійний електричний струм, що виробляється панелями, у змінний струм, придатний для споживання.

Датчик навантаження – це електромеханічний датчик, який використовується для вимірювання сили або ваги. Він має простий, але ефективний дизайн, який Він заснований на добре відомому перенесенні між прикладеною силою, деформацією матеріалу та потоком електрики.