Яка мета WikiProjects?
Як правило, вони є сферами інтересів або знань і можуть бути використані для співпраця, координація, змагання, охоплення, прийняття рішень, інтеграція та взаємодопомога. WikiProjects не є нормотворчою організацією, і вони також не можуть заявляти про право власності на статті в певній тематичній області.
Вікі є сайт для спільної роботи, де користувачі можуть додавати, редагувати або видаляти вміст. Від фан-сайтів до енциклопедій, вікі є одним із найпопулярніших способів читання, написання та обміну інформацією в Інтернеті. Як проекти, керовані спільнотою, вікі процвітають завдяки низовим мережам людей, які ними керують.
Англійська Вікіпедія Англійська Вікіпедія має найбільшу базу користувачів серед вікі у Всесвітній павутині та входить до топ-10 серед усіх веб-сайтів за трафіком.');})();(function(){window.jsl.dh('eEPsZr-_LN -SkdUPxZKWwAo__24','
Вікі є веб-платформа для спільної роботи, яка дозволяє користувачам організовано зберігати, створювати та змінювати вміст. Термін походить від слова wiki wiki, що в перекладі з гавайської означає швидкий.
Натисніть «Додати себе до списку», щоб приєднатися до WikiProject. Незалежно від того, чи є ви частиною Вікіпроекту, ви завжди можете залишити повідомлення на вкладці Обговорення Вікіпроекту або зв’язатися з особами, які є частиною проекту. Представтеся та поставте запитання або поділіться тим, що вас цікавить.
вікі дозволяє кожному учаснику писати, співпрацювати та редагувати звіт, коли у нього є час. Вікі також дозволяють компаніям легко публікувати документи та обмінюватися ними.