Яка неформальна структура листа?
Неофіційні листи в основному використовуються для особистого спілкування. Таким чином, їм не потрібно дотримуватися певних шаблонів, форматів чи умовностей. Вони можуть бути написані відповідно до побажань автора та вимоги ситуації. Отже, лист написано в особистому стилі невибагливою мовою.
Неофіційний лист є неофіційний лист, яким ми зазвичай пишемо друзям, родині чи родичам. Може бути багато тем для написання цих листів, наприклад, лист-запрошення на день народження, лист-привітання тощо.
Неформальне письмо часто має дуже розмовний стиль. Письменник часто вживає першу особу (я і ми), а також звертається до читача безпосередньо в другій особі (ти і твій).. Проста структура та підхід. Як і в розмові, і речення, і абзаци, як правило, коротші в неформальному письмовому вигляді.
Особливості неофіційного листа
- Дружнє відкриття і закриття.
- Побачення.
- Неформальна та балакуча мова.
- Написано від першої особи.
- Абзаци.
- Адреси відправника та одержувача (в залежності від типу листа)
Гарними прикладами неофіційного письма є лист другу або особистий електронний лист. Навіть просте текстове повідомлення можна вважати прикладом неофіційного письма. У побудові речень неофіційне письмо часто спирається на перспективу від першої особи («я», «я»), а іноді й від другої особи («ти»).
На відміну від офіційного листа, в неофіційному листі не потрібно вказувати щось конкретне. Його можна написати легким, розмовним стилем. Вони мають характер дружньої бесіди, тому можуть включати різноманітні теми. У ньому може бути все, про що ви хочете розповісти коханій людині.