Яка одна з найпоширеніших причин помилок при лікуванні?

Помилки при лікуванні виникають, коли слабкі системи лікування та/або людський фактор, наприклад втома, погані екологічні умови або нестача персоналу впливають на практику призначення, транскрипції, відпуску, адміністрування та моніторингу, що може призвести до серйозних пошкоджень, інвалідності та навіть смерті.

Запобігання помилкам у лікуванні вимагає розуміння причин і типів помилок у лікуванні, а також того, коли можуть статися помилки під час процесу призначення.

  • Системні збої. …
  • Типи лікарських помилок.
  • Термін придатності закінчився. …
  • Неправильна тривалість. …
  • Неправильна підготовка. …
  • Неправильна сила. …
  • Неправильна ставка. …
  • Неправильний час.

Відсутність перевірки алергічного статусу. Відсутність перехресної перевірки інгредієнтів ліків на алергічний статус. Невідповідність дози відповідно до ваги пацієнта. Неможливість коригувати дозу відповідно до функції нирок пацієнта.

Проблеми спілкування Проблеми зі спілкуванням, як усним, так і письмовим, є однією з найпоширеніших причин лікарських помилок. Між лікарем, медсестрою, лаборантом або будь-яким іншим медичним працівником може виникнути непорозуміння. Багато пацієнтів ніколи не дізнаються основної інформації про свою хворобу та лікування.');})();(function(){window.jsl.dh('dRPtZpSNC_3hkdUPmdapwA4__39','

Помилки можуть бути потенційними — їх виявляють і виправляють до введення ліків пацієнту. Три найпоширеніші помилки дозування: відпуск неправильного препарату, сила дозування або лікарська форма; неправильний розрахунок дози; а також нездатність визначити взаємодію з лікарськими засобами або протипоказання.

Неправильна доза, пропущені дози та неправильні ліки є найбільш поширеними помилками адміністрування. Факторами, що сприяють помилкам пацієнтів і опікунів, є низька медична грамотність, погана комунікація між постачальником і пацієнтом, відсутність медичної грамотності та універсальні запобіжні заходи в амбулаторній клініці.