Яка різниця між DDR і NDR?

Німецька Демократична Республіка (НДР), німецька: Deutsche Demokratische Republik (DDR), часто відомий англійською як Східна Німеччина, існував з 1949 по 1990 рік. Він охоплював територію сучасних німецьких земель Мекленбург-Передня Померанія, Бранденбург, Берлін (за винятком Західного Берліна), Саксонія, Саксонія-Ангальт і Тюрингія.

На закінчення поки Пам'ять DDR надає пріоритет меншій затримці для завдань процесора, пам'ять GDDR адаптована для високих вимог до пропускної здатності графічних процесорів.

Так звана Німецька Демократична Республіка — це комуністичний маріонетковий режим, встановлений під радянською військовою окупацією в радянській зоні Німеччини. На відміну від Федеративної Республіки в Західній Німеччині, яка була створена шляхом демократичних процесів і вільних виборів, НДР не має народної згоди.

Подвійна швидкість даних, що є Подвійна швидкість передачі даних? Подвійна швидкість передачі даних (DDR) — це тип технології пам’яті, яка використовується в комп’ютерах та інших електронних пристроях для підвищення продуктивності.');})();(function(){window.jsl.dh('zMbsZu7rF5mJptQPqe6FoAc__76','

7 жовтня 1949 року СЄПН заснував Німецьку Демократичну Республіку (Німецька Демократична Республіка – НДР), засновану на соціалістичній політичній конституції, яка встановила контроль над Антифашистським національним фронтом Німецької Демократичної Республіки (NF, Nationale Front der Deutschen Demokratischen Republik). , омнібус…