Яка швидкість GPIB?

GPIB використовує вісім ліній даних для передачі 1 байта даних за раз зі швидкістю до 1 МБ/с. Однак багато вимірювальних приладів мають низьку швидкість зв’язку, і швидкість зв’язку пристроїв, підключених до однієї шини, буде обмежена швидкістю зв’язку найповільнішого пристрою.

Незважаючи на відносно нижчу пропускну здатність, Затримка GPIB значно нижча (краща), ніж у USB і особливо Ethernet.

Розширений діапазон швидкості передачі даних від від 50 до 115 200 бод Всі стандартні тарифи. Вбудований буфер оперативної пам'яті на 256 Кбайт для буферизації даних. Велика пам'ять даних.

Стандарт IEEE-488, також відомий як GPIB, є шинний інтерфейс, який з’єднує прилади в комп’ютері з системою ATE. Інтерфейсні карти ADLINK GPIB в інтерфейсах PCI, PCIe та USB поставляються з повною підтримкою програмного забезпечення, включаючи API драйвера, який повністю сумісний із програмним забезпеченням драйвера NI-488.2*.

Типовий Затримка GPIB становить приблизно 100 мкс, а Ethernet – у діапазоні 1000 мкс. Це дає GPIB перевагу затримки в 10 разів над Ethernet. З огляду на ці параметри шини, GPIB краще підходить для коротких передач даних, а Ethernet краще підходить для передач великих даних.

GPIB/IEEE 488 добре зарекомендував себе в галузі тестування та вимірювання немає ознак того, що він застаріє найближчим часом. Однак є вказівки на те, що він, швидше за все, буде повільно замінений іншими стандартними засобами взаємодії протягом багатьох років.