Яка схема всередині операційного підсилювача?
Стандартна архітектура операційного підсилювача складається з трьох взаємопов’язаних підсхем: диференціальний вхідний каскад, каскад з високим коефіцієнтом посилення та вихідний каскад. Вхідний каскад ОУ 741 має диференціальну пару і активне навантаження.
Стандартний операційний підсилювач 741 складається зі схеми, що містить 20 транзисторів і 11 резисторів. Всі вони об'єднані в монолітний чіп. Наведена нижче схема схеми операційного підсилювача ілюструє внутрішні з’єднання цих компонентів.
Операційний підсилювач (ОП) — це інтегральна схема (ІС) що підсилює різницю напруги між двома входами. Він названий так тому, що був розроблений для виконання арифметичних операцій. Підсилювачі, буфери, компаратори, фільтри тощо можуть бути реалізовані за допомогою простих зовнішніх схем.
Операційні підсилювачі є основою багатьох сучасних аналогових напівпровідникових схем, тому розуміння внутрішньої роботи операційного підсилювача є важливим. Транзистори PNP Q1 і Q2 утворюють дзеркало струму, яке намагається рівномірно розподілити струм через дві диференціальні пари транзисторів Q3 і Q4..
трикутник Символом операційного підсилювача є трикутник, який має два входи і один вихід.');})();(функція(){window.jsl.dh('2obsZtPCKIXc2roPyu7ryQg__38','
Операційні підсилювачі — скорочено операційні підсилювачі — це інтегральні схеми, виготовлені переважно з транзистори і резистори. Ці інтегральні схеми множать вхідний сигнал на більший вихідний. Ви можете використовувати ці компоненти з напругою та струмом у ланцюгах постійного та змінного струму.