Яка стійкість кольору до вологого тертя?

Стійкість кольору до розтирання (натирання) Досліджувану тканину натирають як вологою, так і сухою, нефарбованою тканиною протягом певного часу на спеціально розробленій машині – крокметрі. Якісні матеріали мають оцінку 4 для сухого тертя та 3 до 3,5 для вологого втирання.11 мар 2020 р

Стійкість кольору описує здатність текстилю зберігати свій первісний колір під час впливу різних видів хімічного, механічного або навколишнього середовища. Ми пропонуємо перевірку стійкості кольору відповідно до наступних стандартів: EN ISO 105-E01 – Стійкість кольору до води. EN ISO 105-E02 – Стійкість кольору до морської води.

Одним із найбільш часто використовуваних методів перевірки стійкості кольору до прання є Тест ISO 105 C06. Це випробування передбачає піддавання зразка тканини серії прань при різних температурах і з різними розчинами миючих засобів. Тканина потім оцінюється на будь-яку зміну кольору або перенесення на сусідні тканини.

Розмір тканини: вам знадобиться 14 см * 5 см зразок шматочків текстильного полотна (один напрямок основи/напрямок борту та інший напрямок качка/курсу). Процедура випробування стійкості кольору до тертя: a) Закріпіть тестовий зразок (текстильний зразок) на основі глиняного посуду.

Чудовий фіксатор без формальдегіду підвищить стійкість до вологого тертя реактивно пофарбованої тканини на 0,5-1 клас. Фіксатор барвника повинен володіти такими властивостями: фрагмоїдна сполука, поліуретан з -OH, -NH2 або силіконорганічний, зшивання з високомолекулярним полімером.

Стійкість кольору при мокрому терті відноситься до ситуації вицвітання та плям на пофарбованій тканині під час тертя стандартною білою тканиною з вмістом води від 95% до 105%. Вицвітання тканини від тертя полягає в тому, що барвник відпадає від тертя.