Яке значення має участь у діалозі?
Діалог зміцнює наше почуття приналежності та зв’язку шляхом побудови стосунків. Коли ми слухаємо, ділимося та відкриваємо історії нашої спільноти, ми можемо створювати сенс разом — і маємо кращі позиції, щоб діяти як розпорядники в наших організаціях, спільнотах і регіонах.
Діалог розкриє характер як у тому, що сказано, так і в тому, як це сказано. Діалог розкриває нагальні потреби та бажання, але він також розкриває походження, освіту, соціальний клас та безліч інших атрибутів. Взаємодія між персонажами розкриє їхні стосунки та баланс сил.
Як професійні, так і особисті стосунки залежать від розмов. Вести чесні та гідні розмови – ось що дозволяє нам знаходити спільну мову та взаємодіяти один з одним, незважаючи на альтернативні точки зору та ідеології.
Під час діалогу учасники, як правило, беруть участь у кількох формах полегшеної рефлексії: вони міркують над питанням, проблемою, проблемою чи можливістю, що обговорюється; вони розмірковують над власними ідеями, перспективами, думками та досвідом, а також над думками інших; і вони відображають розмову, процес, …
Соціальний діалог може мінімізувати конфліктні відносини через співпрацю та партнерство. Це може розвинути спільне розуміння проблем, може сприяти обговоренню альтернатив політики та їх наслідків, а також пошуку компромісів для досягнення спільних реакцій.
Діалог – це цілеспрямована розмова, яка ведеться навмисно з метою підвищення розуміння, звернення до проблем і опитування думок і дій. Це залучає як серце, так і розум.