Які метали входять до складу тибетського срібла?
«Тибетське срібло» включає мідно-олов'яні та мідно-нікелеві сплави; сплави цинку; та інші композиції сплавів, а також неблагородні метали, такі як залізо, покрите срібним сплавом.
У шести з семи предметів, які були проаналізовані за допомогою рентгенівської флуоресценції, первинні метали в тибетському сріблі насправді були нікель, мідь і цинк. Один предмет містив 1,3% миш'яку та надзвичайно високий вміст свинцю 54%.
Тибетське срібло та багато інших типів срібла, які описуються як "племінне" срібло тощо, є сплавами недорогоцінних металів, які срібні лише на вигляд. Вміст сплавів дуже різноманітний і багато з них взагалі не містять срібла. Деякі з цього імпорту містять небезпечні метали, такі як свинець. Покупець обережний.
Ще одна проблема з тибетським сріблом полягає в тому, що воно не дуже довговічне. З часом метал може потьмяніти та втратити колір. Це пов’язано з тим, що металевий сплав, який використовується у тибетських срібних прикрасах, не витримує тривалого впливу повітря чи вологи.
Китайське срібло – це сплав, який використовується для ювелірних виробів. Його склад такий 38% міді, 17,5% цинку, 11,5% нікелю, 11% кобальту і 2% срібла.
Інший метод – це тест на магніт; справжнє срібло не є магнітним, тому якщо магніт прилипає до виробу, це, швидше за все, не справжнє срібло.