Якими були умови праці в 1920 році?

У 1920-х роках травми та смерті на виробництві були звичайним явищем, і в багатьох випадках умови праці були не менш ніж виснажливими. Фільми відтворювали небезпечні умови, включно з культовим фільмом німого коміка Гарольда Ллойда 1923 року «Безпека остання»! 4 січня 2012 р.

Робітник на пшеничній фермі, актор німого кіно, телефоніст — багато робочих місць у 1920-х роках зовсім не схожі на сьогоднішні.

Промислові робітники 1920-х років зіткнулися з численними проблемами, в т.ч тривалий робочий день і небезпечні умови праці. Наприклад, багато робітників повинні були працювати по 12 годин шість днів на тиждень. Крім того, часто нехтували безпекою на робочому місці, що призводило до частих нещасних випадків і травм.

8-годинний день «Тривалість робочого дня різко скоротилася між 1880-ми роками, коли типовий робітник працював 10 годин на день 6 днів на тиждень, і 1920 роком, коли його колега працював 8-годинний робочий день, 6 днів на тиждень. До 1940 року типовий робочий графік складав 8 годин на день, 5 днів на тиждень.');})();(function(){window.jsl.dh('2STsZs69JYfUkPIP-83KiAw__41','

Умови праці на заводах часто були суворими. Робочі години були довгими, зазвичай десять-дванадцять годин на день. Умови праці часто були небезпечними і призводили до смертельних нещасних випадків. Завдання, як правило, розподілялися заради ефективності, що призводило до повторюваної та монотонної роботи для працівників.

У 1920-х роках Травми та смерті на виробництві були звичайним явищем, і в багатьох випадках умови праці були не менш ніж виснажливими. Фільми відтворювали небезпечні умови, зокрема культовий фільм комедійного актора німого кіно Гарольда Ллойда 1923 року «Безпека остання!»