Який документальний фільм про недоторканних в Індії?

ОПОВІДАР: Історія про те, як великі банки накопичили величезні статки, упаковуючи позики на житло в цінні папери та продаючи їх інвесторам у всьому світі, почалася, звісно, ​​на землі з іпотечних ініціаторів.

Національна конституція Індії 1950 року юридично скасувала практику недоторканності і передбачав заходи для позитивних дій як у навчальних закладах, так і в державних службах для далитів та інших соціальних груп, які належать до кастової системи.

Їх називали «недоторканними», тому що вони виконували жалюгідні завдання, пов’язані з хворобами та забрудненням, як-от прибирання після похорону, очищення стічних вод і робота зі шкірою тварин. Брахманів вважали втіленням чистоти, а недоторканних — скверни.

Недоторканність як релігійно узаконена практика, прикріплена до певних спадкових індійських каст, була добре встановлена ​​в 100 році до нашої ери. Індуїстські релігійні тексти раціоналізували недоторканність з посиланням на карму та переродження; один народився в касті Недоторканних через накопичення огидних гріхів у попередніх народженнях.

Недоторканні були спеціальними агентами, також відомими як «сухі агенти», Бюро заборони США на чолі з Еліотом Нессом, який з 1930 по 1932 рік працював над тим, щоб припинити незаконну діяльність Аль Капоне, агресивно дотримуючись законів заборони проти його організації.