Який формат HTTP-запиту?
HTTP-запит містить серію рядків, кожен із яких закінчується символом повернення каретки та переводом рядка, представлений як один із них <CR><LF> або \r\n . Решта запиту містить заголовки HTTP, включно з обов’язковим заголовком Host і, якщо застосовно, тілом повідомлення. 2 травня 2023 р.
HTTP-запити та відповіді мають подібну структуру та складаються з: Початковий рядок із описом запитів, які потрібно виконати, або його статус успішного чи невдалого. Це завжди один рядок. Додатковий набір HTTP-заголовків, що вказує запит або описує тіло повідомлення.
Протокол передачі гіпертексту (HTTP) призначений для забезпечення зв’язку між клієнтами та серверами. HTTP працює як протокол запит-відповідь між клієнтом і сервером. приклад: Клієнт (браузер) надсилає HTTP-запит на сервер; потім сервер повертає відповідь клієнту.
Більшість веб-браузерів відображають URL-адресу веб-сторінки над сторінкою в адресному рядку. Типова URL-адреса може мати форму http://www.example.com/index.html , що вказує на протокол ( http ), ім’я хоста ( www.example.com ) і ім’я файлу ( index.html ).
HTTP-запит Запит складається з Тип версії HTTP, метод HTTP, URL-адреса, заголовки запиту та тіло HTTP який необов'язковий. Метод HTTP або дієслово HTTP: це вказує на дію, яку HTTP-запит очікує від запитуваного сервера. «GET», «PUT», «DELETE» і «POST» є одними з популярних методів HTTP.
Формат HTTP-запиту HTTP-запит містить серію рядків, кожен із яких закінчується символом повернення каретки та переводом рядка, представлених як <CR><LF> або \r\n . Решта запиту містить заголовки HTTP, включно з обов’язковим заголовком Host і, якщо застосовно, тілом повідомлення.