Який підхід Китаю до національної безпеки?
Збройні сили Китаю виступають за загальну, всеосяжну, спільну та стійку безпеку, відстоюють справедливість, переслідуючи спільні інтереси, і беруть активну участь у реформі системи управління глобальною безпекою.
Воєнізоване PAP виконує внутрішні місії та – у воєнний час – тилові місії охорони; він також контролює берегову охорону Китаю. Центральна військова комісія (CMC) Комуністичної партії Китаю (КПК) відповідає за формування політики PLA. CMC очолює голова, який виконує функції головнокомандувача НОАК.
Сі Цзіньпін представив концепцію цілісної національної безпеки в 2014 році, яку він визначив як «безпеку людей як компас, політичну безпеку як її коріння, економічну безпеку як її стовп, військову безпеку, культурну безпеку та культурну безпеку як її захист». , і це залежить від просування …
Приблизно у 2002 і 2003 роках ця політика безпеки, здавалося, злилася із зовнішньополітичною доктриною, відомою як мирне піднесення Китаю. Головний принцип нової концепції безпеки полягає в тому, що жодна держава, навіть найпотужніша, не здатна самостійно впоратися з усіма викликами безпеці.
Закон про національну безпеку Гонконгу від 2020 року, китайський закон від 2020 року, офіційно названий як «Закон Китайської Народної Республіки про захист національної безпеки в спеціальному адміністративному районі Гонконгу», який передбачає кримінальну відповідальність за відокремлення, підривну діяльність, тероризм і змову.
Стратегія має на меті перетворити Китай на кібердержаву, одночасно сприяючи впорядкованому, безпечному та відкритому кіберпростору та захищаючи національний суверенітет. Стратегія розглядає кібербезпеку як «нову територію для суверенітету країни» та знаменує собою новий крок у спрощенні кіберконтролю.