Який розмір скоб для обрамлення картин?
Найпоширенішими скобами для рамок для картин є стандартні D-подібні скоби, V-подібні цвяхи та кабельні скоби. Скоби бувають різної ширини та довжини, з Найпоширенішою довжиною є ніжки 4 мм і 6 мм. Як правило, чим м’якше дерево, тим довше має бути скоба, щоб утримувати каркас.
Для тонкого пластику або тканини, виміряйте товщину матеріалу і виберіть скобу, довша за товщину на чотири міліметри. Якщо вам потрібно зв’язати деревину, виміряйте товщину і виберіть скобу в два рази довшу.
Міцно тримайте рамковий степлер задньою стороною внутрішнього краю рамки, трохи вище вашої ілюстрації. Нахиліть степлер трохи вгору, щоб вістря входили під кутом і щільно тримали ваш «стос», і щоб ви випадково не перекосили ілюстрацію. Натисніть на спусковий гачок, щоб ввести вістря в кадр.
Що стосується торгівлі обрамленням картин, Серія 97 — це номінал, який, здається, найчастіше використовують рамники. Ці скоби забиваються на задню частину фоторамок під час монтажу.
10 скоб сумісні з усіма степлерами № 10. Довжина ніжки скоб становить 5 мм.
Скоби Т50 є найпопулярніша у світі платформа для важких скоб. Створені для забезпечення виняткової міцності, ці скоби використовуються для всіх важких завдань зшивання. Дізнайтеся більше про скоби T50.