Який тип сонета використовує Елізабет Баррет Браунінг?

Захоплюючий і схвильований сонет Елізабет Баррет Браунінг бере участь у багатовіковій традиції любовних сонетів і сонетні послідовності

сонетні послідовності

Сонетна послідовність є група сонетів, тематично об’єднаних для створення тривалого твору, хоча загалом, на відміну від строфи, кожен сонет, пов’язаний таким чином, також можна читати як значущу окрему одиницю. Послідовність сонетів була дуже популярним жанром в епоху Відродження за зразком Петрарки.

https://en.wikipedia.org › wiki › Sonnet_sequence

(така ж стара, як сонетна форма, як Данте та Петрарка), але також спирається на новий вікторіанський тип вірша під назвою драматичний монолог, якій допоміг її чоловік Роберт Браунінг …31 березня 2010 р

Сонет 43 Хоча це часто не так, оратор і поет представлені разом у цьому петрарчанський сонет. У цьому вірш присвячений чоловікові Роберту Браунінгу. Елізабет Баретт Браунінг передає ​багатогранні​ способи, якими оратор любить адресата, починаючи від фізичного до духовного.

розповідь від першої особи It is a від першої особи розповідь, звернена до її коханого «тобе», тобто Роберта Браунінга. Вірш починається риторичним запитанням, на яке Елізабет Барретт Браунінг відразу сама відповідає – гіпофора.');})();(function(){window.jsl.dh('EqrsZu7fN6u0ptQPvYUx__35','

Сонет 43′ Елізабет Баррет Браунінг (біографія | вірші) описує любов, яку одна спікерка відчуває до свого чоловіка. Вона зізнається у своїй закінченій пристрасті. Це один із найвідоміших і впізнаваних віршів англійською мовою. У вірші оратор проголошує свою нескінченну пристрасть до коханого.

Сонет 13. У словах любові таїлася в мені недосяжна. У перших двох рядках «Сонета 13», Елізабет Баррет Браунінг запитує Роберта, чи хоче він, щоб вона написала, що вона відчуває до нього. У рядках 3 і 4 вона використовує метафору смолоскипа на бурхливому вітрі, яка має на меті просвітити те, що між ними.

Головна відмінність сонета Шекспіра від сонета Петрарки полягає в тому спосіб групування 14 рядків вірша. Замість того, щоб використовувати чотиривірші, сонет Петрарки поєднує октаву (вісім рядків) із сестетом (шість рядків). Ці розділи відповідно дотримуються такої схеми римування: ABBA ABBA CDE CDE.