Якою була теорія божественного світла?

У теології божественне світло (також називається божественним сяйвом або божественним сяйвом) є аспект божественна присутність

божественна присутність

Божественна присутність, присутність Бога, внутрішній Бог, або просто присутність концепція в релігії, духовності та теології, яка стосується здатності божества бути «присутньою» з людьми, іноді асоціюється з всюдисущістю.

https://en.wikipedia.org › wiki › Божественна_присутність

сприймається як світло під час богоявлення чи видіння, або представлене як таке в алегорії чи метафорі.

Але мета цього розділу, ще більш вузько, полягає в тому, щоб простежити теорію божественного освітлення, тобто теорія про те, як Боже світло потрібне, щоб повною мірою пояснювати, як люди здатні досягти істини, яку їм вдається досягти завдяки своїй інтелектуальній діяльності.

Божественне Світло Будди наповнює весь Всесвіт; все є Будда, все є Патріархи. Це передача від Будди до Будди. Будди і Патріархи складають Божественне Світло.

Місія Божественного Світла (DLM) була однією з найбільш суперечливих і яскравих Нові релігії на основі Індії який процвітав у Сполучених Штатах у 1970-х роках. Місія сягає своїм корінням у традиції Сант-Мат північної Індії.

Коли ми перебуваємо в присутності фізичного світла, а також Божественного Світла, яке відноситься до Бога, ми можемо бачити речі набагато чіткіше. Ми можемо йти вперед у нашому житті більш впевнено та збалансовано з меншим страхом, уникаючи перешкод на нашому шляху та помічаючи речі краси, які відображають Світло Бога.

У теології божественне світло (також називається божественним сяйвом або божественним сяйвом) є аспект божественної присутності, що сприймається як світло під час теофанії чи видіння, або представлений як такий в алегорії чи метафорі.