Що таке ICZN та його принципи?

Міжнародна комісія із зоологічної номенклатури (ICZN) діє як радник і арбітр для зоологічної спільноти, створюючи та поширюючи інформацію про правильне використання наукових назв тварин.

ICZN дотримується принципу Пріоритет, де найстаріша доступна назва, де це можливо, має перевагу перед новішими назвами. родин і родів, які мають однакове написання, але відносяться до різних таксонів. два різні організми, спочатку описані з однаковою назвою, написаною однаковим чином.

ICZN забезпечує та регулює єдину систему зоологічної номенклатури, гарантуючи, що кожна тварина має унікальну та загальновизнану наукову назву. Підтримка міжнародних стандартів у номенклатурі тварин є унікальною роллю Комісії.

Принцип 1: Ботанічна номенклатура не залежить від зоологічної та бактеріологічної. Принцип 2: Застосування назв таксономічних груп визначається за допомогою номенклатурних типів. Принцип 3: Номенклатура таксономічної групи базується на пріоритеті публікації.

Принцип пріоритету просто стверджує, що найдавніша назва, застосована належним чином до таксону тварин, є правильною науковою назвою, а дата публікації визначається датою, зазначеною в публікації, або іншим способом, якщо ця інформація не є надійною.

Міжнародний кодекс зоологічної номенклатури: цей кодекс складається з трьох основних частин: Власний код, додатки та глосарій. Основний Кодекс містить «Преамбулу», за якою слідують 90 послідовно пронумерованих «Статей», згрупованих у 18 розділах.