Що таке скандал із запчастинами до літаків Великобританії?

AOG було засновано в 2015 році та стало втягнутим у всесвітній скандал, про який вперше повідомило Bloomberg. зупинив сотні літаків після звинувачень у постачанні деталей для літаків за підробленими документами.6 грудня 2023 р

AOG Technics Ltd., маловідомого британського дистриб’ютора запчастин для літаків, звинуватили в продажу тисяч компонентів за підробленими документами., що спонукало авіакомпанії до глобальної гонки за пошуком підозрілих деталей.

Авіаційні регулятори звинуватили лондонську компанію в постачанні тисяч підроблених деталей двигунів. Ryanair Holdings заявила, що знайшла недозволені деталі в двох двигунах літаків, ставши останньою великою авіакомпанією, яка потрапила в розповсюдження компонентів за підробленими сертифікаційними документами.

Сполучене Королівство імпортує запчастини для літаків переважно з: США ($1,07 млрд), Франція ($611 млн), Німеччина ($365 млн), Іспанія ($339 млн) і Бельгія ($278 млн). Найшвидше зростаючими ринками імпорту авіазапчастин для Сполученого Королівства в період з 2021 по 2022 роки були США (517 млн ​​доларів), Італія (63,1 млн доларів) і Південна Корея (58,6 млн доларів).

Термін «фальшиві запчастини» може означати незначно різні категорії незатверджених частин. Деталі з «обмеженим терміном експлуатації» та «з вичерпаним терміном придатності» є законними деталями, які використовувалися після закінчення терміну служби. Деякі деталі з обмеженим терміном експлуатації або невідомим станом беруться зі сміттєзвалищ і незаконно встановлюються на літаки.

Основні авіакомпанії, в тому числі American Airlines, Delta Air Lines, Southwest Airline, Virgin Australia, Ryanair і TAP Air Portugal, були змушені вивести з експлуатації понад 100 літаків для видалення деталей на основі виявлення контрафактних компонентів, отриманих для обслуговування їхніх двигунів CFM, які використовувалися в Boeing 737…