Яка мета командування місією?
Командування місією — це здійснення повноважень і керівництва командиром за допомогою наказів місії уможливити дисципліновану ініціативу в рамках намірів командира, щоб розширити можливості спритних і адаптивних лідерів у проведенні єдиних сухопутних операцій.
Командування місією – це філософія лідерства, яка фокусується на намірах командира та надає підлеглим повноваження приймати рішення в рамках цього наміру. Мета командування місією — надати командирам гнучкість для дій і швидкого реагування на мінливі ситуації, зберігаючи при цьому контроль над своїм підрозділом.
Армія розширила принципи, висунуті CJCS, і прийняла шість принципів командування місією. Вони є створювати згуртовані команди на основі взаємної довіри, створювати спільне розуміння, виявляти чіткі наміри командира, проявляти дисципліновану ініціативу, використовувати накази щодо місії та прийняти розумний ризик.
Про це зазначив генерал Дуглас Кріссман командування місією є і залишиться, підхід армії до командування та управління. «Ми повинні продовжувати розвивати лідерів для здійснення командування місією», – сказав він. «Мета завжди полягає в тому, щоб розширити можливості підлеглих приймати рішення та сприяти децентралізованому виконанню.
Основні принципи командування місією-наміри командира, накази типу місії та децентралізоване виконання не є новими концепціями. Вони є частиною поточної спільної та службової доктрини.
Він також представляє «П’ять C» командування місією — характер, компетентність, здатність, згуртованість і потенціал — які є індивідуальні та організаційні атрибути, необхідні для виконання команди місії.