Який приклад кількості замовлення?

Приклад економічного обсягу замовлення Щороку магазин продає 1000 сорочок. Зберігання однієї сорочки в інвентарі коштує компанії 5 доларів на рік, а фіксована вартість розміщення замовлення становить 2 долари. Формула EOQ є квадратним коренем із (2 х 1000 сорочок х 2 дол. США вартості замовлення) / (5 дол. США вартість утримання

вартість утримання

Вартість зберігання або зберігання запасів є обліковий термін, який визначає всі витрати на утримання та зберігання непроданих товарів. Загальні витрати включають відповідне складування, зарплату співробітників, транспортування, обробку, податки та страхування. Витрати також включають амортизацію, усадку та альтернативні витрати.

https://www.investopedia.com › умови › проведення витрат на інвентар

), або 28,3 з округленням.

Кількість замовлення означає для кожного типу Обладнання будь-який місяць протягом Терміну дії, кількість такого типу Обладнання, яке буде замовлено STG на цей місяць, як визначено відповідно до пункту 4.4. Обсяг замовлення означає кількість одиниць Продукту до [***] Продукту на місяць».

Оптимальний обсяг замовлення товару можна розрахувати за такою формулою: OOQ = √(2 x D x S / H) . Тут OOQ — оптимальна кількість замовлення в одиницях, D — річна потреба в продукті в одиницях, S — фіксована вартість замовлення в доларах, а H — річна вартість утримання одиниці в доларах.

У математичному рівнянні величина – це будь-яке число чи змінна та будь-яка алгебраїчна комбінація інших величин. У рівнянні х + 6 = 10, представлено чотири величини: 6, 10, x, а також суму x і 7, x + 7.

Припустімо, що роздрібний магазин одягу продає чоловічі джинси та продає приблизно 1000 пар джинсів щороку. Магазину потрібно 5 доларів, щоб мати пару джинсів на цілий рік, а фіксована вартість розміщення замовлення становить 2 долари. Отже, EOQ = 28,3 пар.

Інший спосіб вираження формули економічної кількості замовлення: EOQ = квадратний корінь (√) з 2x (річний попит в одиницях, помножений на вартість замовлення на замовлення), поділений на річну вартість зберігання на одиницю.