Який шум найчастіше видають лосі?
Лось-бик видає кілька звуків, в т.ч гучний рев, а також каркання і гавкіт під час гону. Корови видають довгі тремтячі стогони, що закінчуються кашлеподібним муканням, і рохканням, коли збирають дитинчат. Сплять лосі на землі, як олені, залишаючи грядки вирівняної рослинності або западини в снігу.
Самці видають міхи, ревуть і хрюкають під час гону, а самки видають довгий стогін під час тічки, щоб залучити бика. Деякі дослідники вважають, що пальчасті роги лося мають таку форму, щоб краще чути крики самок лося з відстані милі.
Вони можуть видавати гучний пирхаючий звук або пронизливе скиглиння, сигналізуючи про небезпеку та сповіщаючи інших лосів, щоб вони були напоготові.. Лосенята також видають звуки, щоб спілкуватися зі своїми матерями, особливо коли вони в біді або потребують допомоги.
Корова кличе ефективний для підтягування лося ближче, але крики бика часто використовуються для скорочення остаточної відстані. Присутність іншого бика створює відчуття терміновості та конкуренції порівняно з попередніми криками корови. На додаток до фактичного виклику, зламати щітку та шуміти буде імітувати справжнього бика.
Починаючи з 7-10 вересня лосі стають досить активними, і дзвін починає працювати досить добре. Бики та корови починають об’єднуватися в групи, хоча більшість корів ще не охолонуть. З пізнього вечора до раннього або середини ранку обидві статі можуть бути досить голосними.
Самця лося називають бичком, лосицю – коровою, а лосятину – телятком.. Зграю лосів називають табуном. Форма множини слова лось — «лось».